Bahis10line

24.04.2017 Pazartesi İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
20:00 Beşiktaş Adanaspor - v
17:00 Balıkesirspor Altınordu - v
18:30 Manisaspor Denizlispor - v
19:30 Şanlıurfaspor Gaziantep BB - v
21:45 Eibar Athletic Bilbao - v
21:45 Pescara Roma - v
01:08 Minnesota United Colorado Rapids - 1 - 0
00:15 River Plate Sarmiento - 1 - 1
01:30 Talleres de Córdoba Godoy Cruz - 1 - 0
02:15 Arsenal Sarandi Independiente - 0 - 2
20:00 Malmö FF Djurgarden - v
20:00 Sirius Kalmar FF - v
20:00 Haugesund Molde - v
18:30 HIFK Lahti - v
03:00 Santos Laguna Club America - 2 - 1
22:00 Moreirense Chaves - v
21:30 Vicenza Novara - v
21:15 Stuttgart Union Berlin - v
21:45 Le Havre Lens - v
20:00 Trelleborgs FF Orgryte - v
21:45 Newcastle Preston - v
00:00 Nacional Asunción Cerro Porteño 2-0 2 - 0
01:15 Cortuluá America de Cali - 0 - 1
01:30 Santa Fe Rionegro Aguilas - 2 - 2
02:10 Sol de América Guarani Asuncion 2-1 2 - 2
03:30 Independiente Medellín Deportes Tolima - 3 - 2
02:30 Huachipato Universidad de Concepción - 0 - 0
Devamını Gör...

23.04.2017 İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
13:30 Akhisar Belediye Bursaspor - 5 - 1
19:00 Galatasaray Fenerbahçe - 0 - 1
13:00 Boluspor Bandırmaspor - 4 - 1
13:00 Ümraniyespor Mersin IY - 2 - 2
16:00 Elazığspor Samsunspor - 2 - 1
16:00 Eskişehirspor Sivasspor - 2 - 2
16:15 Burnley Manchester Utd - 0 - 2
18:30 Liverpool Crystal Palace - 1 - 2
13:00 Real Sociedad Deportivo La Coruña - 1 - 0
17:15 Celta Betis - 0 - 1
19:30 Las Palmas Alaves - 1 - 1
21:45 Real Madrid Barcelona - 2 - 3
13:30 Sassuolo Napoli - 2 - 2
16:00 Ac Milan Empoli - 1 - 2
16:00 Chievo Torino - 1 - 3
16:00 Lazio Palermo - 6 - 2
16:00 Sampdoria Crotone - 1 - 2
16:00 Udinese Cagliari - 2 - 1
21:45 Juventus Genoa - 4 - 0
16:30 Freiburg Leverkusen - 2 - 1
18:30 Schalke 04 RB Leipzig - 1 - 1
16:00 Toulouse Nice - 1 - 1
18:00 St Etienne Rennes - 1 - 1
22:15 Lyon Monaco - 1 - 2
02:38 New England Rev. Dc United - 2 - 2
02:38 New York Red Bulls Columbus Crew - 2 - 0
03:08 Dallas Kansas City Wizards - 1 - 0
04:38 Salt Lake Atlanta United - 1 - 3
20:55 New York City FC Orlando City - 1 - 2
23:08 Los Angeles Galaxy Seattle Sounders - 0 - 3
00:20 Velez Sarsfield Union de Santa Fe - 2 - 1
02:30 Rosario Central Gimnasia La Plata - 2 - 1
21:15 Estudiantes de La Plata Huracán - 1 - 1
22:15 Rafaela Boca Juniors - 0 - 0
23:00 San Martín de San Juan Belgrano - 2 - 1
17:30 Rapid Vienna Austria Vienna - 0 - 2
19:00 Anderlecht Club Brugge - 2 - 0
13:30 Utrecht Roda - 1 - 0
15:30 Sparta Rotterdam Den Haag - 0 - 1
15:30 Vitesse Feyenoord - 0 - 2
17:45 Psv Eindhoven Ajax - 1 - 0
16:00 Split Lokomotiva 0-0 0 - 0
14:00 Celtic Rangers - 2 - 0
16:00 Hacken Norrköping - 1 - 2
16:00 Hammarby Sundsvall - 0 - 0
18:30 Afc Utd Halmstads BK - 0 - 0
18:30 Ostersund Göteborg - 1 - 1
14:45 St Gallen Thun - 1 - 2
14:45 Young Boys FC Lugano - 1 - 2
17:00 Sion Lausanne - 0 - 1
19:00 Rosenborg Aalesunds FK - 0 - 0
19:00 Valerenga Sogndal - 3 - 0
19:00 Viking Odds Bk - 3 - 0
19:00 Sarpsborg Kristiansund - 5 - 1
19:00 Tromso Stabæk - 0 - 3
21:00 Lillestrom Brann - 0 - 2
17:00 Jyvaskyla Helsinki - 1 - 5
01:00 Cruz Azul Guadalajara - 2 - 1
01:00 Queretaro Chiapas - 2 - 2
03:00 Monterrey Tigres UANL - 1 - 0
03:00 Atlas Pachuca - 1 - 0
03:06 Club Leon Puebla - 1 - 0
05:00 Necaxa Monarcas Morelia - 2 - 1
20:00 Pumas UNAM Veracruz - 0 - 2
18:00 Pacos Ferreira Braga - 3 - 1
20:00 Guimaraes Boavista - 2 - 0
22:15 Porto Feirense - 0 - 0
12:00 Tom Tomsk Gazovik - 1 - 2
14:30 Krylya Sovetov Rubin Kazan - 0 - 0
17:00 Krasnodar Arsenal Tula - 2 - 0
19:00 Larissa Xanthi 1-0 1 - 0
19:00 Iraklis 1908 Panetolikos 0-1 2 - 1
19:00 Kerkyra Panionios 1-0 1 - 0
19:00 Levadiakos Aek Athens 0-0 0 - 2
19:00 Olympiakos Pas Giannina 3-0 5 - 0
19:00 Panathinaikos Atromitos 0-0 1 - 0
19:00 Platanias Paok 0-2 1 - 3
19:00 Veria Asteras Tripolis 4-2 4 - 3
14:15 Jablonec Pribram 0-1 2 - 4
18:30 Sparta Prag Viktoria Plzen 2-0 2 - 0
17:00 Arsenal Manchester C - 2 - 1
13:00 Numancia Tenerife 0-0 1 - 1
17:00 Mirandes Zaragoza 0-1 0 - 1
17:00 Mallorca Cordoba 1-1 1 - 1
19:00 Reus Deportiu Alcorcón 0-0 0 - 0
19:00 Almería Sevilla Atlético 1-0 2 - 1
14:30 Braunschweig Bochum - 2 - 0
14:30 Sandhausen Karlsruhe - 4 - 0
14:30 Wurzburger Kickers Nürnberg - 1 - 1
14:45 Elite 3000 Helsingor Hobro - 3 - 0
14:45 Fremad Amager Kolding FC - 2 - 3
14:45 FC Roskilde AB - 1 - 2
14:45 Nykøbing FC FC Fredericia - 2 - 2
14:45 Skive Hb Koge - 2 - 1
14:45 Vendsyssel FF Næstved - 1 - 1
16:00 Atvidaberg Falkenberg - 1 - 1
18:00 Brommapojkarna Norrby IF - 3 - 0
16:00 Arendal Florø - 2 - 0
16:00 Fredrikstad Bodo Glimt - 0 - 1
16:30 Tromsdalen Start - 1 - 2
19:00 Elverum Ullensaker/Kisa - 0 - 3
19:00 Jerv Strommen - 0 - 1
19:00 Levanger Mjondalen - 1 - 1
19:00 Asane Sandnes Ulf - 4 - 0
14:00 Ilves Tampere Pallokissat Kuopio 1-1 2 - 2
15:30 Bucaspor Zonguldak Kömürspor 1-2 3 - 2
15:30 Fethiyespor Keçiörengücü 2-0 3 - 0
15:30 Hacettepe Amed Sportif Faliyetler 0-0 0 - 0
15:30 Kahramanmaraşspor Erzurum Bsb.Spor 0-1 0 - 2
15:30 Fatih Karagümrük Anadolu Üsküdar 2-0 3 - 0
15:30 Kocaeli Birlikspor İstanbulspor 0-1 1 - 1
15:30 Ofspor B.Cekmece Tepecikspor 1-0 3 - 1
15:30 Pendikspor Anadolu Selçukluspor 0-0 2 - 1
15:30 Sivas Dört EB Nazilli Bld. 0-1 0 - 2
15:30 Aydınspor 1923 Buğsaşspor 0-0 0 - 1
15:30 Gümüşhanespor Eyüpspor 1-0 3 - 0
15:30 Hatayspor Tuzlaspor 0-0 0 - 0
15:30 İnegölspor Etimesgut Bld. 0-1 1 - 2
15:30 Karşıyaka 1461 Trabzon 3-0 7 - 3
15:30 Kayseri Erciyes Ankaragücü 0-3 1 - 4
15:30 Kırklarelispor Menemen Bld. 0-0 1 - 1
15:30 Niğde Belediyespor Kastamonuspor 0-0 0 - 2
15:30 Tokatspor Sarıyer 0-0 1 - 0
14:00 Aston Villa Birmingham - 1 - 0
15:30 24Erzincanspor Kocaelispor 0-0 0 - 0
15:30 Ankara Demirspor Kütahyaspor 0-0 1 - 0
15:30 Beylerbeyi Kartalspor 0-0 0 - 0
15:30 Cizre Basra Spor Manavgat Evrensekispor 2-0 4 - 0
15:30 Erzin Bld. Van Büyüksehir Bld. 1-0 4 - 1
15:30 Gölcükspor Bayburt Grup Özel Idare 0-0 5 - 1
15:30 Kozan Bld. Çorum Bld.Spor 0-1 0 - 1
15:30 Sancaktepe Bld. Altay 0-0 0 - 0
15:30 Tekirdagspor Karacabey Birlik Spor 0-0 0 - 0
15:30 Batman Petrolspor Yomraspor 0-1 0 - 2
15:30 Çatalca Spor Düzcespor 0-1 1 - 1
15:30 Dardanelspor Bodrum Bld. 0-0 2 - 1
15:30 Derince Bld. Pazarspor 0-2 1 - 3
15:30 Halide Edip Adivar Tire 1922 Spor 2-1 4 - 2
15:30 Kemerspor 2003 Kırıkhanspor 3-0 4 - 1
15:30 Manisa BB Erbaaspor 2-0 3 - 1
15:30 Silivrispor Türk Metal Kirikkale 2-0 3 - 1
15:30 Yeşil Bursa Dersim Spor 1-0 3 - 0
15:30 12 Bingöl Spor Darıca G.Birligi 1-0 1 - 0
15:30 Ankara Adliyespor Sultanbeyli Bld. 1-1 2 - 1
15:30 Bayrampasa Denizli Bld.Spor 1-0 3 - 1
15:30 Bergama Bld. Afjet Afyonspor 0-0 1 - 0
15:30 Diyarbakırspor Orduspor 0-0 1 - 0
15:30 Düzyurtspor Elaziz Bld. 0-0 0 - 0
15:30 Maltepespor Payas Bld. 0-0 0 - 0
15:30 Muglaspor Sakaryaspor 0-0 1 - 0
15:30 Tarsus Idman Yurdu Orhangazispor 0-3 1 - 3
15:00 Erfurt Preussen Münster 0-0 0 - 0
15:00 FSV Zwickau Fortuna Koln 2-0 2 - 1
11:00 FC Enisey Kuban 1-0 2 - 0
11:00 Luch-Energiya FC Tosno 0-1 1 - 1
13:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk Spartak Moskva-2 0-0 0 - 1
14:00 FC Tyumen Fakel Voronezh 0-1 3 - 1
15:00 Volgar Astrakhan SKA-Energia 0-0 0 - 0
15:00 Spartak Nalchik FC Tambov 0-0 0 - 1
16:00 Dinamo Moskova Mordovia Saransk 1-1 2 - 1
16:00 Shinik Sokol Saratov 0-0 1 - 0
16:00 Baltika Sibir 0-1 1 - 1
19:00 Zenit St.Petersburg-2 Khimki 1-0 1 - 3
00:00 Sportivo Trinidense Rubio Ñú 2-2 3 - 3
00:00 Once Caldas Alianza Petrolera - 0 - 2
02:00 Deportivo Cali Atletico Junior - 3 - 1
02:00 Atletico Bucaramanga Deportivo Pasto - 1 - 0
04:00 Envigado FC Millonarios - 1 - 2
17:00 Olimpia Sportivo Luqueño 1-0 2 - 1
23:15 Atletico Huila Atletico Nacional - 0 - 1
00:00 Nacional Asunción Cerro Porteño 2-0 2 - 0
15:00 SV Eichede SV Drochtersen/Assel 0-0 1 - 3
15:00 ETSV Weiche Flensburg VfV Borussia 06 Hildesheim 3-1 4 - 2
15:00 FC Eintracht Norderstedt Lüneburger Sport-Klub Hansa 1-0 2 - 0
15:00 TSV Havelse BSV SW Rehden 0-0 0 - 1
16:00 VfB Oldenburg SV Meppen 0-0 2 - 0
21:00 Genk Mouscron-Peruwelz - 6 - 0
00:00 Deportes Temuco Antofagasta - 2 - 0
02:30 Everton Audax Italiano - 2 - 2
18:00 Palestino Cobresal - 3 - 2
21:30 San Luis Colo Colo - 1 - 0
01:00 Palmeiras Ponte Preta 0-0 1 - 0
22:00 Corinthians Sao Paulo 1-0 1 - 1
Devamını Gör...
Rivalo Bonus
Günün Banko Kuponu
Eibar - Athletic Bilba
1
2.20
Manisaspor - Denizlispor
1
2.30
Şanlıurfaspor - Büyükşehir Gaz
1
1.90
Beşiktaş - Adanaspor
1
1.05
Toplam Oran : 10.09
Betboo Bonus
Günün Sürpriz Kuponu
Haugesund - Molde
2
2.10
Le Havre - Lens
2
2.30
CSMS Iaşi - Targu Mureş
1
1.40
IK Sirius - Kalmar
1
1.85
Toplam Oran : 12.51
Günün Maç Yorumları
Haugesund - Molde
Tahminlere göre maç Sonucu 2 olarak biter...
Le Havre - Lens
Tahminlere göre maç Sonucu 2 olarak biter...
CSMS Iaşi - Targu Mureş
Tahminlere göre maç Sonucu 1 olarak biter...
IK Sirius - Kalmar
Tahminlere göre maç Sonucu 1 olarak biter...
jojobet giriş
jojobet giriş