Bahis10line

youwin hepsibahis

22.01.2017 Pazar İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
13:30 Gaziantepspor Gençlerbirliği - ert
13:30 Osmanlıspor Antalyaspor - 1 - 2
16:00 Kasımpaşa Trabzonspor - 0 - 1
19:00 Fenerbahçe İstanbul BFK - 1 - 0
13:00 Bandırmaspor Denizlispor - 0 - 0
13:00 Ümraniyespor Şanlıurfaspor - 1 - 0
16:00 Sivasspor Boluspor - 3 - 1
18:30 Göztepe Gaziantep BB - 2 - 2
22:00 Kamerun Gabon 0-0 0 - 0
22:00 Guinea Bissau Burkina Faso 0-1 0 - 2
15:00 Southampton Leicester - 3 - 0
17:15 Arsenal Burnley - 2 - 1
19:30 Chelsea Hull - 2 - 0
14:00 Osasuna Sevilla - 3 - 4
18:15 Athletic Bilbao Atletico Madrid - 2 - 2
20:30 Betis Sporting Gijón - 0 - 0
20:30 Real Sociedad Celta - 1 - 0
22:45 Eibar Barcelona - 0 - 1
14:30 Juventus Lazio - 2 - 0
17:00 Bologna Torino - 2 - 0
17:00 Empoli Udinese - 1 - 0
17:00 Genoa Crotone - 2 - 2
17:00 Palermo İnter - 0 - 1
17:00 Pescara Sassuolo - 1 - 3
20:00 Atalanta Sampdoria - 1 - 0
22:45 Roma Cagliari - 0 - 0
17:30 Leverkusen Hertha Berlin - 3 - 1
19:30 Mainz Köln - 0 - 0
17:00 Monaco Lorient - 4 - 0
19:00 St Etienne Angers - 2 - 1
23:00 Lyon Marsilya - 0 - 0
16:30 Standard Club Brugge - 0 - 3
20:00 Anderlecht Sint-Truiden - 3 - 1
22:00 Mechelen Westerlo - 1 - 1
14:30 Utrecht Ajax - 0 - 1
16:30 Excelsior Go Ahead Eagles - 1 - 1
16:30 Nijmegen Roda - 2 - 0
18:45 Psv Eindhoven Heerenveen - 4 - 3
16:05 Raith Rovers Hearts 0-1 1 - 1
18:00 Albion Rovers Celtic 0-1 0 - 3
02:00 Cruz Azul Monterrey - 2 - 2
04:00 Tigres UANL Club America - 4 - 2
04:00 Monarcas Morelia Santos Laguna - 1 - 1
04:06 Club Leon Pumas UNAM - 0 - 1
06:00 Necaxa Pachuca - 1 - 0
06:06 Guadalajara Club Tijuana - 0 - 1
21:00 Toluca Chiapas - 0 - 1
19:00 Feirense Estoril - 1 - 0
19:00 Benfica Tondela - 4 - 0
21:00 Belenenses Setubal - 1 - 2
23:15 Braga Guimaraes - 0 - 0
16:00 Aek Athens Asteras Tripolis 1-0 2 - 0
18:15 Larissa Platanias 0-0 0 - 0
18:15 Levadiakos Atromitos 0-1 1 - 1
20:30 Kerkyra Panathinaikos 1-1 1 - 1
14:00 Levante Numancia 1-0 1 - 0
18:00 Reus Deportiu Mallorca 0-1 1 - 1
20:00 Getafe Mirandes 1-0 1 - 1
20:00 Girona Sevilla Atlético 0-0 2 - 0
22:00 Cadiz Almería 0-0 0 - 0
17:00 Ascoli Pro Vercelli - ert
19:30 Salernitana Spezia - 1 - 0
16:30 Vvv Venlo Maastricht - 2 - 1
13:00 Erzurum Bsb.Spor Fatih Karagümrük 0-0 0 - 1
13:30 Anadolu Selçukluspor Amed Sportif Faliyetler 0-3 0 - 3
13:30 Anadolu Üsküdar Kocaeli Birlikspor 0-0 1 - 0
13:30 Fethiyespor Bucaspor 1-0 4 - 0
13:30 İstanbulspor Hacettepe - ert
13:30 Keçiörengücü Ofspor 1-0 5 - 0
13:30 Nazilli Bld. Kahramanmaraşspor 1-0 2 - 0
13:30 B.Cekmece Tepecikspor Pendikspor 0-0 1 - 0
13:30 Zonguldak Kömürspor Sivas Dört EB 2-1 4 - 1
13:00 1461 Trabzon Tokatspor 0-0 0 - 0
13:30 Ankaragücü Kırklarelispor 1-0 1 - 1
13:30 Etimesgut Bld. Niğde Belediyespor 0-0 0 - 0
13:30 Eyüpspor Sarıyer 1-0 1 - 0
13:30 Kastamonuspor Hatayspor 0-0 1 - 0
13:00 Bayburt Grup Özel Idare Cizre Basra Spor 0-1 2 - 1
13:30 Altay Gölcükspor 0-0 1 - 1
13:30 Karacabey Birlik Spor Erzin Bld. 2-0 3 - 0
13:30 Kartalspor Tekirdagspor 0-1 1 - 2
13:30 Kocaelispor Ankara Demirspor 2-2 2 - 2
13:30 Kütahyaspor Van Büyüksehir Bld. 1-1 1 - 2
13:00 Dersim Spor Silivrispor 0-0 0 - 0
13:00 Erbaaspor Yeşil Bursa 0-0 0 - 0
13:00 Kırıkhanspor Türk Metal Kirikkale 0-0 0 - 0
13:00 Pazarspor Çatalca Spor 1-0 1 - 0
13:00 Yomraspor Manisa BB 1-0 1 - 0
13:30 Bodrum Bld. Kemerspor 2003 2-1 2 - 1
13:30 Düzcespor Batman Petrolspor 0-1 3 - 1
13:30 Halide Edip Adivar Derince Bld. 1-0 1 - 0
14:30 Tire 1922 Spor Dardanelspor 1-0 2 - 1
13:00 Diyarbakırspor Bayrampasa 1-0 2 - 0
13:00 Elaziz Bld. Tarsus Idman Yurdu 2-0 5 - 2
13:00 Orduspor 12 Bingöl Spor 1-1 3 - 2
13:00 Payas Bld. Düzyurtspor 2-0 3 - 0
13:30 Darıca G.Birligi Ankara Adliyespor 1-0 3 - 0
13:30 Denizli Bld.Spor Maltepespor 0-1 0 - 1
13:30 Orhangazispor Muglaspor 0-1 1 - 2
13:30 Sakaryaspor Bergama Bld. 0-1 1 - 1
13:30 Sultanbeyli Bld. Afjet Afyonspor 0-0 0 - 3
00:00 Trujillanos FC Portuguesa FC 0-0 0 - 0
12:00 Shakhtar Donetsk Cracovia Krakow 0-0 2 - 0
12:00 Astra Giurgiu Ural 1-1 4 - 2
14:00 Odense Nykøbing FC 2-1 4 - 1
14:00 Piast Gliwice CSKA Moskova 0-1 0 - 2
14:59 Chievo Voluntari - ert
14:59 Krasnodar Henan Construction 0-0 1 - 0
14:59 Zaglebie Lubin Terek - 0 - 0
15:30 Nürnberg Aalen 2-0 3 - 1
16:00 Örebro SK Sirius 1-1 2 - 4
16:30 Erfurt Dortmund - ert
18:00 Lokomotiv Moskova CSKA Sofia 0-0 1 - 2
19:00 Mariehamn Flora Tallinn - ert
20:00 Viitorul Constanta Ural 0-1 0 - 1
Devamını Gör...

21.01.2017 Cumartesi İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
13:30 Akhisar Belediye Kayserispor - 0 - 0
16:00 Atiker Konyaspor Rizespor - 2 - 1
19:00 Bursaspor Adanaspor - 0 - 1
19:00 Karabükspor Galatasaray - 2 - 1
13:00 Elazığspor Manisaspor - 2 - 2
13:00 Yeni Malatyaspor Mersin IY - 2 - 1
15:00 Eskişehirspor Balıkesirspor - 3 - 2
18:30 Giresunspor Altınordu - 1 - 0
19:00 Gana Mali 1-0 1 - 0
22:00 Mısır Uganda 0-0 1 - 0
15:30 Liverpool Swansea - 2 - 3
18:00 Bournemouth Watford - 2 - 2
18:00 Crystal Palace Everton - 0 - 1
18:00 Middlesbrough West Ham - 1 - 3
18:00 Stoke Manchester Utd - 1 - 1
18:00 West Bromwich Sunderland - 2 - 0
20:30 Manchester C Tottenham - 2 - 2
15:00 Espanyol Granada - 3 - 1
18:15 Real Madrid Malaga - 2 - 1
20:30 Alaves Leganés - 2 - 2
22:45 Villarreal Valencia - 0 - 2
20:00 Chievo Fiorentina - 0 - 3
22:45 Ac Milan Napoli - 1 - 2
17:30 Schalke 04 Ingolstadt 04 - 1 - 0
17:30 Wolfsburg Hamburger SV - 1 - 0
17:30 Augsburg Hoffenheim - 0 - 2
17:30 Werder Bremen Dortmund - 1 - 2
17:30 Darmstadt 98 M. Gladbach - 0 - 0
20:30 RB Leipzig Eintracht Frankfurt - 3 - 0
19:00 Nantes Paris SG - 0 - 2
22:00 Bordeaux Toulouse - 1 - 0
22:00 Dijon Lille - 0 - 0
22:00 Metz Montpellier - 2 - 0
22:00 Guingamp Rennes - 1 - 1
22:00 Caen Nancy - ert
20:00 Kortrijk Zulte-Waregem - 2 - 3
22:00 Mouscron-Peruwelz Lokeren - 2 - 1
22:00 Waasland Beveren Oostende - 0 - 1
22:30 Eupen Genk - 0 - 1
20:30 Az Alkmaar Sparta Rotterdam - 1 - 1
21:45 Den Haag Zwolle - 1 - 2
21:45 Feyenoord Willem II - 1 - 0
22:45 Gröningen Vitesse - 1 - 1
15:30 Rangers Motherwell 0-0 2 - 1
18:00 Elgin City Inverness CT 1-1 1 - 2
18:00 St Johnstone Stenhousemuir 2-0 2 - 0
18:00 Stirling Albion Clyde 1-1 2 - 2
18:00 Alloa Athletic Dunfermline 0-2 2 - 3
18:00 Ayr Utd Queen's Park 0-0 0 - 0
18:00 Morton Falkirk 1-0 2 - 0
18:00 Dundee FC St Mirren 0-1 0 - 2
18:00 Partick Thistle Formartine United 3-0 4 - 0
18:00 Aberdeen Stranraer 2-0 4 - 0
18:00 Ross County Dundee United 4-2 6 - 2
18:00 Kilmarnock Hamilton 0-0 0 - 1
18:00 Livingston East Fife 0-1 0 - 1
13:00 HIFK GrIFK 0-1 2 - 2
15:00 Lahti Haka 0-0 1 - 1
06:00 Veracruz Atlas - 1 - 0
19:00 Porto Rio Ave - 4 - 2
21:15 Maritimo Sporting Lisbon - 2 - 2
23:30 Arouca Boavista - 1 - 2
16:00 Iraklis 1908 Veria 0-0 1 - 1
18:15 Panionios Panetolikos 1-0 2 - 0
20:30 Olympiakos Xanthi 0-0 2 - 0
18:00 Oviedo Valladolid 1-0 1 - 0
20:00 Rayo Vallecano Elche 0-1 1 - 1
20:00 Tenerife Cordoba 0-0 2 - 0
20:00 Lugo Tarragona 1-0 2 - 3
20:00 Huesca Alcorcón 0-0 0 - 1
22:00 UCAM Murcia Zaragoza 1-0 1 - 0
17:00 Brescia Avellino - 0 - 2
17:00 Cittadella Bari - 2 - 0
17:00 SPAL Benevento - 2 - 0
17:00 Virtus Entella Frosinone - 2 - 1
17:00 Latina Verona - 2 - 0
17:00 Trapani Novara - 2 - 1
17:00 Pisa Ternana - 1 - 0
17:00 Carpi Vicenza - 0 - 0
17:00 Lens Nimes 0-2 1 - 3
21:45 Jong PSV Cambuur - 0 - 2
18:00 Dumbarton Queen of the South 0-1 1 - 2
13:30 Buğsaşspor İnegölspor 0-0 1 - 0
13:30 Kayseri Erciyes Aydınspor 1923 0-3 1 - 5
13:30 Menemen Bld. Gümüşhanespor 1-0 3 - 2
13:30 Tuzlaspor Karşıyaka 1-1 2 - 3
15:30 Qpr Fulham - 1 - 1
18:00 Aston Villa Preston - 2 - 2
18:00 Blackburn Birmingham - 1 - 1
18:00 Cardiff Burton Albion - 1 - 0
18:00 Derby Reading - 3 - 2
18:00 Huddersfield Ipswich - 2 - 0
18:00 Newcastle Rotherham - 4 - 0
18:00 Norwich Wolverhampton - 3 - 1
18:00 Nottingham Forest Bristol City - 1 - 0
18:00 Wigan Brentford - 2 - 1
20:30 Barnsley Leeds - 3 - 2
18:00 Bradford Millwall - 1 - 1
18:00 Charlton Scunthorpe - ert
18:00 Chesterfield Afc Wimbledon - 0 - 0
18:00 Coventry Fleetwood - 0 - 1
18:00 Mk Dons Northampton - 5 - 3
18:00 Rochdale Oxford Utd - 0 - 4
18:00 Sheffield Utd Gillingham - 2 - 2
18:00 Shrewsbury Oldham - 1 - 0
18:00 Southend Bolton - ert
18:00 Swindon Peterborough - 0 - 1
18:00 Walsall Bristol Rovers - 3 - 1
13:30 Çorum Bld.Spor 24Erzincanspor 1-1 1 - 1
13:30 Kızılcabölükspor Beylerbeyi 0-0 1 - 0
13:30 Kozan Bld. Sancaktepe Bld. 1-0 1 - 0
18:00 Accrington Stanley Carlisle - 1 - 1
18:00 Barnet Newport County - 0 - 0
18:00 Blackpool Yeovil - 2 - 2
18:00 Cambridge Mansfield - 1 - 3
18:00 Cheltenham Plymouth - 1 - 2
18:00 Crawley Town Portsmouth - ert
18:00 Doncaster Crewe - 3 - 1
18:00 Exeter Colchester - 3 - 0
18:00 Grimsby Notts County - 2 - 0
18:00 Hartlepool Stevenage - 2 - 0
18:00 Leyton Orient Morecambe - ert
18:00 Wycombe Luton - 1 - 1
18:00 Boreham Wood Solihull 0-0 0 - 0
18:00 Chester Wrexham 0-0 1 - 1
18:00 Dagenham and Redbridge Bromley - ert
18:00 Forest Green Braintree Town 0-1 1 - 1
18:00 Gateshead Aldershot 1-1 1 - 1
18:00 Macclesfield Guiseley 1-1 1 - 2
18:00 Maidstone United Torquay 0-0 2 - 1
18:00 Southport North Ferriby United 0-1 2 - 4
18:00 Sutton United Eastleigh 0-1 1 - 1
18:00 Woking Tranmere - ert
18:00 York Barrow 1-0 2 - 1
10:00 Bonnyrigg White Eagles Sydney Olympic 0-0 0 - 0
11:00 Logan Lightning Southside Eagles FC 0-0 3 - 2
11:00 Souths United Brisbane Strikers 0-3 0 - 5
12:00 Pine Hills Univ. Queensland - ert
13:00 Banik Ostrava Gornik Zabrze 2-1 3 - 1
13:00 Rozwoj Katowice Garbarnia Krakow 1-1 1 - 2
13:00 Sigma Olomouc Zlin 1-1 3 - 1
13:00 Sparta Prag Teplice 1-0 4 - 0
14:00 MKS Kluczbork GKS Belchatow 1-2 1 - 4
14:00 Pogon Siedlce Legionovia Legionowo 0-1 0 - 1
15:00 Horsens Randers FC 0-0 1 - 1
15:00 Aue FK Banik Sokolov 0-0 2 - 0
15:00 Esbjerg FC Fredericia 0-1 2 - 1
15:00 Kopenhag Halmstads BK 1-0 3 - 0
15:00 Fsv Frankfurt Elversberg 1-0 2 - 1
15:00 MFK OKD Karvina MFK Ruzomberok 0-0 0 - 0
15:00 ZP Sport Podbrezova Vitkovice 3-0 3 - 0
15:30 St Pauli Zurich 0-1 0 - 2
16:00 Carl Zeiss Jena Chemnitzer FC 0-0 1 - 0
16:00 Heidenheim Sonnenhof Grossaspach 0-0 3 - 0
16:00 Holstein Kiel ETSV Weiche Flensburg 1-0 4 - 0
16:00 Preussen Münster Bochum 1-0 2 - 1
16:00 Ried Kapfenberg 2-2 4 - 3
16:00 Wehen Wiesbaden Wurzburger Kickers 0-0 0 - 1
00:00 Trujillanos FC Portuguesa FC 0-0 0 - 0
02:00 Berwick Rangers Clyde - ert
02:00 Stirling Albion Elgin City - ert
18:00 Arbroath Annan Athletic 1-1 1 - 2
18:00 Edinburgh City Forfar Athletic 0-1 0 - 1
18:00 Montrose Cowdenbeath 1-0 2 - 1
Devamını Gör...
Rivalo Bonus
Günün Banko Kuponu
Brighton & Hov - Cardiff City
1
1.40
Reading - Fulham
1
2.60
Rochdale - Shrewsbury
1
1.45
Hellas Verona - Cesena
1
1.55
Toplam Oran : 8.18
Betboo Bonus
Günün Sürpriz Kuponu
Port Vale - Chesterfield
1
1.90
Ipswich Town - Bristol City
1
2.20
US Latina - Avellino
1
1.85
Cittadella - Virtus Entella
1
1.90
Toplam Oran : 14.69
Günün Maç Yorumları
Port Vale - Chesterfield
Tahminlere göre maç Sonucu 1 olarak biter...
Ipswich Town - Bristol City
Tahminlere göre maç Sonucu 1 olarak biter...
US Latina - Avellino
Tahminlere göre maç Sonucu 1 olarak biter...
Cittadella - Virtus Entella
Tahminlere göre maç Sonucu 1 olarak biter...